Pożyczka przez internet bez BIK – czy to możliwe?

Zdarzają się w życiu sytuacje, w których nagle potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki. Pożyczka przez internet bez BIK to świetna propozycja dla ludzi, którzy potrzebują gotówki bez udzielania informacji o historii kredytowej.

BIK – co to jest?

To skrót od Biura Informacji Kredytowej, w którym znajduje się cała nasza poprzednia historia kredytowa, czyli wysokość poprzednich i aktualnych zadłużeń, terminy spłat oraz wszystkie inne informacje dotyczące naszych zobowiązań finansowych.

Pożyczka bez BIK – czy jest to możliwe?

Tak. Wiele instytucji oferujących pożyczki finansowe przez internet zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy klient posiada pozytywną historię kredytową, dlatego w swojej ofercie posiadają właśnie taki produkt finansowy.

Pożyczka przez internet bez BIK – jak to wygląda?

Chwilówki stają się coraz bardziej popularne ze względu na łatwość otrzymania gotówki oraz minimum formalności. Niestety wielu ludzi nie może pochwalić się pozytywną historią kredytową i właśnie dla takich osób powstały pożyczki niewymagające historii z BIKu. Do otrzymania pożyczki przez internet nie są wymagane żadne zaświadczenia o uzyskiwanych miesięcznych dochodach. Kwota jaką może otrzymać pożyczkobiorca jest zależna od danego parabanku, jednak w większości przypadków zaczyna się ona od 1 000 zł, a kończy na 10 000 zł.

Po złożeniu odpowiedniego wniosku przez formularz internetowym gotówka zostanie przelana na nasze konto jeszcze tego samego dnia.

Na co zwrócić uwagę?
Przed złożeniem wniosku o pożyczkę należy dokładnie przeczytać umowę, aby sprawdzić, czy podpisanie umowy nie wiąże się dodatkowymi kosztami.
Warto również sprawdzić oferty różnych parabanków, gdyż często oferują one promocję, która nosi nazwę „Pierwsza pożyczka za darmo” co oznacza, że oddamy dokładnie taką samą kwotę jaką pożyczyliśmy od parabanku bez żadnych prowizji oraz dodatkowych opłat.

Author:

Related Post

top