Czy pożyczka z komornikiem jest możliwa?

Czasem zdarza się tak, że osoby mające już postępowanie komornicze, muszą się jeszcze zadłużyć. Czy jest to jednak możliwe? Owszem, jest – firmy pożyczkowe proponują takim ludziom specjalne oferty dla zadłużonych, jednak uwaga: aby nie paść ofiarą oszustów, należy dobrze taką firmę i ofertę zweryfikować.

Oczywiście pożyczka pożyczce nierówna – czasem, jeżeli mamy postępowanie komornicze, będzie się od nas wymagało nieruchomości oraz dochodu o stałym charakterze. Innym razem wystarczy tylko dowód osobisty, ale w zamian każda zwłoka z terminem spłaty będzie surowo karana. Jeszcze innym razem trafimy na oszusta, który będzie chciał wyłudzić od nas dane osobowe. Jak przez to wszystko przebrnąć?

Najlepiej korzystając z profesjonalnych rankingów pożyczkowych. Dzięki nim dowiemy się:
– Czy dana pożyczka z komornikiem jest bezpieczna (bo profesjonalne rankingi nie uwzględniają podejrzanych ofert)?
– Ile wynosi minimalna i maksymalna jej kwota?
– Ile czasu otrzymamy na spłatę?
– Czy możemy ją zaciągnąć, jeżeli nie mamy stałego zatrudnienia?
– Czy jej zaciągnięcie wymaga poręczyciela?
– Kiedy nastąpi decyzja kredytowa?
– Czy możliwe jest jej zaciągnięcie przez Internet?

Oczywiście i przy wyborze rankingów trzeba być bardzo uważnym i korzystać tylko z tych sprawdzonych, cieszących się uznaniem klientów, mających opinię bezpiecznych itd. W przeciwnym razie pożyczka z komornikiem może stać się początkiem naszych (poważnych!) kłopotów finansowych, takich jak np. zaciągnięcie na nasze dane wysokich kwot.

Author:

Related Post

top