Srebrna taśma naprawcza

Myślicie o małym remoncie lub naprawie usterek powstałych na przestrzeni lat, ale nie macie w domu żadnych specjalistycznych narzędzi? Możecie się zdziwić, ile spraw w domu można załatwić taśmą.

Oczywiście nie mówimy tutaj o zwykłej taśmie to papieru, chociaż i taka czasem załatwi nam jakąś małą usterkę. Mam na myśli raczej taśmy specjalistyczne takie, które są przeznaczone do takich celów. Najbardziej popularna jest srebrna, mocna taśma naprawcza. Rzeczywiście taką taśmę można spotkać w prawie każdym domu.

Srebrna taśma naprawcza ma mocny klej, a i sama w sobie jest bardzo wytrzymała. Taka taśma jest naprawdę uniwersalna i naprawić nią można przedmioty z wielu różnych tworzyw. Przyda się przy pękniętej, plastikowej rurce czy izolowaniu kabelków. Co ważne możemy stosować ją we wnętrzach, jak i na zewnątrz np. w ogrodzie, na elementach elewacji itp.

Srebrna taśma naprawcza jest wodoodporna, nie wymaga użycia narzędzi, jest odporna na promienie UV. W związku z tym, że ma mocny klej, trzeba uważać, gdy kleimy nią pomalowane powierzchnie, gdyż może zerwać z nich farbę.

tagi: taśmy CuZu39Pb, taśmy transportowe Primacon, taśmy transportujące Primacon, Primacon taśmy transportujące, Primacon taśmy transportowe

Author:

Related Post

top